Spa

Super User tarafından yazıldı. Aktif . Yayınlanma Uncategorised

Hakkımızda

Firmamız 2014 yılında Denizli′de kurulmuştur.

Kurulduğu günden itibaren havlu, bornoz ve çeşitli kumaş üretimi ve pazarlaması alanlarında hizmet vermektedir.

Almış olduğu siparişlerin hammadde tedariğinden mamül ürüne kadar tüm safhalarda müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak, çevreye ve insana duyarlı olarak uluslararası standartlarda üretmektedir.

Uster Dokuma′nın hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, değişen ihtiyaç ve beklentileri karşılamak için çağdaş ve teknolojik çözümler bulması, sorunlara "zamanında" müdahale etmesi sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ürünlerimize karşı hızla artan ve sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve bunun ötesine geçmek.

_ Bütün üretim proseslerinde sürekli iyileştirme çalışmaları yaparak yüksek verimlilik ve kaliteye ulaşmak.

_ Teknolojik yeniliklere yatırım yaparak, rekabet gücümüzü ve pazar payımızı artırmak.

_ İlk seferinde ve hatasız üretim yaparak, müşterilerimize zamanında teslimat yapmak.

_ Sürekli Ar-Ge /Ür-Ge çalışmaları yaparak pazara yeni ürünler sunmak.

Yukarıdaki hedeflere ulaşmak için tüm süreçlerde sistematik ve planlı çalışmalar yapmak ve eğitim etkinlikleri düzenleyerek personelimizin sürekli gelişimini sağlamak.

 

Sektörü, büyüklüğü, yapısı ve olgunluk düzeyi ne olursa olsun bir kuruluşun, başarılı olmak için doğru bir yönetim sistemi kurması gerekmektedir. Kalite yönetim sistemi, kuruluşun mükemmellik yolunda ilerleyip ilerlemediklerini ölçerek yönetim sistemlerini geliştirmeleri konusunda onlara yardımcı olan pratik bir araç niteliği taşır; kuruluşların kuvvetli yönlerini ve iyileştirmeye açık alanlarını görmelerini sağlayarak onları çözümler üretmeleri konusunda teşvik eder.

Diğer Makaleler...

Visit lbetting.co.uk how to sing-up at ladbrokes